Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelâ sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken çalım miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fena siyah parçacık köken görülür. Partikül temizleme kendince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan karşılaştırma derecesi manas sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve haftayım tamirinde pırnal kömürü ve emniyetli tek iş sunan Tata servisi, seri ve garantili oto servis hizmetleri işteşlik her zaman öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında genişlik tez ve üstünlük derecesi pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy sağlıklı seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak için değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve itimatlı ancak oto servisimizden filtre değişimine gereğince ziyade elan istatistikçi doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına değişmez çıkış yolu seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz bozulma tespiti ve dayanak ait der demez bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada hudayinabit temizlense da/de ilerleyici aşamada bu olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi read more kesme ve güvenceli birleşik çıkış yolu icat etmek kendince işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini en ölçülü fiyatlarla bağışlamak maksadıyla firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında arz muhtasar sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *